Kontakt os

Ledere

Familiespejder og Bævere

Sascha Ravn Åxman
Telefon: 21 69 60 92
E-mail: sascha.ravn@gmail.com

Pia Pedersen
Telefon: 43 40 61 39
E-mail: ph.pedersen@hotmail.com

Ulve

Leder : Camilla Wahlgren
Telefon: 28 57 29 37
E-mail:
camilla_wahlgren@hotmail.com

JuniorTroppen

Leder:
Morten Balslev Hougs
Telefon: 30 28 78 27
E-maiil: M.b.hougs@gmail.com

Assistent:
Søren Bek
Telefon: 23 41 83 81
E-mail: soren.bek1996@gmail.com

Troppen

Simon Wahlgren
Telefon: 61 65 30 56
E-mail: Siwa@bagsvaerdspejderne.dk

Grupperåd

Gruppeleder

Casper Henriksen
Telefon: 28 80 17 10
E-mail: ctshenriksen@hotmail.com

Gruppeformand

Susan Bek
Telefon: 42 71 14 48
E-mail: fam-bek@privat.dk

Kasserer og medlemsansvarlig

Lars Wahlgren
Telefon: 23 37 05 95
E-mail: Lmwahlgren@gmail.com

Hytteansvarlig

Simon Wahlgren
E-mail: Book@bagsvaerdspejderne.dk

Udmelding

Ved udmelding, skal du sende en e-mail med de relevante informationer til vores kasserer Lars Wahlgren på lmwahlgren@gmail.com

Du finder os på Poppelkrogen 41, 2880 Bagsværd